M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Bosch poszukuje ambasadorów suszarek

Katarzyna Woźniak | 7 sierpnia 2019, 06:00

Startuje konkurs konsumencki.

Marka Bosch z portfolio BSH startuje z konkursem konsumenckim związanym z suszarkami do ubrań. Marka szuka wśród internautów bohaterów, którzy pomogą obalać mity na temat suszarek do prania.
Konkurs wystartował z początkiem sierpnia i został podzielony na etapy. Do pierwszego z nich może zakwalifikować się każdy, kto rozwiąże quiz z wiedzy o suszarkach i udowodni, że zasługuje na miano ich ambasadora. 
W kolejnej rundzie ambasadorzy będą testować energooszczędne suszarki Bosch. Aby mogły stać się ich własnością, biorący udział w konkursie muszą w tym czasie wykonać kolejne zadanie: przygotować krótki film, który w pomysłowy lub zabawny sposób pokaże korzyści posiadania suszarki. Dodatkowo autorzy trzech najciekawszych materiałów wideo otrzymają nagrodę finansową w wysokości 5 tys. zł.
Główną misją i celem konkursu jest zbudowanie trwałej społeczności ambasadorów suszarek do ubrań marki Bosch, którzy będą walczyć z mitami, edukować innych i odkrywać zalety oraz korzyści płynące z posiadania tych urządzeń. 
Do udziału w konkursie zaprasza oficjalna ambasadorka marki Bosch - Dorota Szelągowska.
Za przeprowadzenie konkursu i przygotowanie materiałów kreatywnych oraz plan mediowy odpowiada agencja HyperCrew.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,