M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Pandora we współpracy z Millie Bobby Brown

( red. ) | 12 sierpnia 2019, 06:00

Aktorka i aktywistka, "Eleven" ze "Stranger Things", została twarzą pierwszej oficjalnej globalnej kampanii nowej kolekcji biżuterii.

Millie Bobby Brown, aktorka i aktywistka, została twarzą pierwszej oficjalnej globalnej kampanii nowej kolekcji biżuterii Pandora, która celebruje wyrażanie siebie i skierowana jest do młodych, pewnych siebie kobiet.
Dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy i najmłodsza w historii Ambasadorka Dobrej Woli UNICEF, Brown podpisała dwuletni kontrakt z Pandorą na promocję kolekcji.
Sesja na potrzeby kampanii, zrealizowana przez uznanego fotografa mody Cassa Birda, przedstawia swobodne i naturalne zdjęcia Brown wykonane w jej rodzinnym mieście Atlanta w stanie Georgia oraz w jej osobiście wybranej biżuterii z nowej kolekcji. Poza zdjęciami przygotowano krótki spot z udziałem Brown.

Millie Bobby Brown zyskała popularność dzięki roli Eleven w serialu Netflix "Stranger Things”, a na wielkim ekranie zadebiutowała w 2019 r. w filmie "Godzilla: King of the Monsters”. Brown jest najmłodszą osobą, która znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie magazynu "Time".
Premiera nowej kolekcji biżuterii zaplanowana jest na październik br.

(Pandora)

Czytaj więcej na temat: , , , , ,