M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Serviceplan Health i Change Serviceplan wygrały przetarg na Biotebal [wideo]

Katarzyna Kacprzak | 13 sierpnia 2019, 06:00

Filmy reklamowe wyreżyserowała Iwona Bielecka, a produkcją zajęło się studio filmowe Lemon.

Serviceplan Health (Group One), warszawski oddział międzynarodowej grupy specjalizującej się w komunikacji marketingowej w kategorii zdrowia, wygrał przetarg na długofalową kampanię reklamową produktów marki Biotebal z portfolio Polpharma SA. Za koncepcję kreatywną i nadzór nad realizacją kampanii, pod kierunkiem zespołu Serviceplan Health, po raz drugi z rzędu odpowiada agencja kreatywna Change Serviceplan.

W ramach współpracy przygotowano spoty reklamowe dla całej linii Biotebal, zarówno dla tabletek, jak i kosmetyków zawierających biotynę, która przeciwdziała wypadaniu włosów.

Z początkiem sierpnia wystartowała ogólnopolska kampania tabletek Biotebal pod hasłem "Siła leku, której zaufały miliony". W tym samym tygodniu do emisji w telewizji trafi również oddzielny spot reklamowy dotyczący produktów do pielęgnacji włosów. Kampania będzie emitowana w TV oraz internecie. Za strategię i kreację kampanii odpowiada Serviceplan Health we współpracy z Change Serviceplan (Group One). Filmy reklamowe wyreżyserowała Iwona Bielecka, a produkcją zajęło się studio filmowe Lemon. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom Warszawa.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,