M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

ING Bank reklamuje ofertę dla firm

Maciej Burlikowski | 27 sierpnia 2019, 06:00

Kampania promująca zdalny proces rejestracji działalności gospodarczej.

ING Bank Śląski (ING Bank) rusza z nową kampanią, w której reklamuje ofertę dla prowadzących działalność gospodarczą - promuje zdalny proces rejestracji firmy. Od końca kwietnia br. klienci mogą założyć firmę i konto z ING za jednym razem. Wniosek o otwarcie firmy w Moim ING umożliwia zdalne zarejestrowanie firmy w państwowej ewidencji (CEiDG). Wniosek jest krótki, intuicyjny, zawiera pola wyboru oraz dodatkowe opisy i wyjaśniania. Wiele pól wypełnia się automatycznie, na podstawie danych klienta w banku. Wniosek podpisywany jest Profilem Zaufanym zakładanym w procesie rejestracji firmy.

- Ułatwiamy naszym klientom bankowanie i wspieramy ich w różnych sytuacjach, również kiedy zakładają własną firmę. Pokazujemy, że z nami mogą założyć firmę i konto za jednym razem, w oddziale czy w aplikacji Moje ING. To, co nas wyróżnia to, że cały proces klient może przejść na własnym smartfonie. Naszym zdaniem to właściwy kierunek, ponieważ coraz mniej osób używa już dzisiaj komputerów. Od startu usługi ponad 1800 firm otwarło się w aplikacji Moje ING, z czego 4% w całości na smartfonie - mówi Marcin Giżycki, wiceprezes ING Banku Śląskiego.

Kampania będzie prowadzona w radiu i internecie do 20 października br. W radiu emitowane będą 20-sekundowe spoty reklamowe, a w internecie 15-sek. spoty wideo. Kreację opracowały agencje reklamowe Brain i Gong, zaś za mediaplan kampanii odpowiada dom mediowy MullenLowe MediaHub.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,