M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Plus reklamuje zakup smartfonów na raty 0%

Maciej Burlikowski | 3 września 2019, 06:00

Operator zachwala profesjonalizm swoich doradców w salonach.

Polkomtel, operator sieci komórkowej Plus (Grupa Cyfrowy Polsat), przygotował kampanię reklamową w mediach, w której zachęca do zakupu m.in. smartfonów i laptopów na raty 0%. Klient otrzymuje telefon wraz kartą SIM, której może używać lub nie. Gdy zacznie jej używać, operator naliczy opłaty za te usługi, z których rzeczywiście skorzysta: po 10 zł/mies. za: rozmowy, SMS-y (MMS-y płatne osobno: 23 gr) oraz za pakiet 2 GB na transmisję danych (mobilny internet). Jeśli natomiast z niej nie korzysta - nie zapłaci (wtedy płaci tylko raty za sam sprzęt). Umowy na czas nieokreślony, bez opłat aktywacyjnych.

Plus twierdzi, że ma największą sieć sprzedaży w Polsce, a profesjonalne doradztwo w salonach nawet w niewielkich miejscowościach pomoże w wyborze właściwego telefonu.

Kampania będzie prowadzona w telewizji i internecie oraz poprzez materiały BTL. Kreację reklam opracowała agencja Scholz & Friends Warszawa. Spoty reklamowe wyreżyserował Łukasz Jaworski według scenariusza Rafała Szultki i Chrystiana Kaczorka. Wyprodukował je dom produkcyjny TFP Sp. z o.o. (producent: Ryszard Kłosowski), a postprodukcję wykonało studio Rio de Post. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Vizeum.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , ,