M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Nescafe z loterią

Katarzyna Woźniak | 2 października 2019, 06:00

Unique One przygotowała kolejną loterię dla marki z portfolio Nestle.

Pod hasłem "Cafeloteria. Zasmakuj w nagrodach z Nescafe" rozpoczęła się loteria promocyjna instant-win przygotowana przez agencję Unique One dla marki Nescafe z portfolio Nestle.
Przyjmowanie zgłoszeń do loterii rozpoczęło się 1.10.2019 i potrwa do 30.11.2019 roku.  Loterią objęte są produkty wydawane w kubku, który zawiera informację o loterii oraz posiada nadrukowany unikalny kod alfanumeryczny na zewnętrznej ściance bocznej. Produkty te można kupić w maszynach (automatach) vendingowych Nescafe. 
Aby wziąć udział w loterii, należy jednorazowo kupić dowolny produkt promocyjny w maszynie vendingowej marki Nescafe i zachować oryginalne opakowanie (kubek z kodem), a następnie dokonać prawidłowego zgłoszenia na dedykowanej stronie www.
Zgłaszający od razu dowiaduje się, czy wygrał bon o wartości 30 zł w portalu pyszne.pl (1000 bonów). Do rozlosowania są również nagrody tygodniowe: Ekspres Nescafe Dolce Gusto Infinissima, Smartfon Samsung Galaxy S9. Dodatkowo na koniec każdego miesiąca zostanie wylosowana nagroda główna: w październiku będzie to Vespa Sprint, a w listopadzie samochód Fiat 500.
Agencja Unique One jest odpowiedzialna za opracowanie mechanizmu, przygotowanie kreacji oraz obsługę loterii. Loteria będzie komunikowana na opakowaniach produktów, materiałach POS na maszynach, w social media oraz poprzez kampanię online.


Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,