M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Zmiany personalne w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Katarzyna Woźniak | 4 października 2019, 06:00

Monika Zagórska kieruje działem PR i eventów, a Marta Skierkowska rozwinie nowy program fundacji.

Monika Zagórska (na zdj.), dotychczas na stanowisku koordynatorki ds. komunikacji zewnętrznej, awansowała w strukturach Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, przejmując kierowanie działem PR i eventów. Pełniąca tę funkcję od 10 lat Skierkowska będzie rozwijała nowy obszar strategiczny w zakresie profilaktyki wykorzystywania seksualnego dzieci i mocniej zaangażuje się w działania zarządu realizujące strategię całej fundacji.
Monika Zagórska do Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę dołączyła we wrześniu 2015 r., obejmując stanowisko specjalistki ds. PR. Odpowiadała przed zarządem firmy m.in. za przygotowanie i koordynację procesu rebrandingu fundacji, który organizacja przeprowadziła w maju 2016 r., zmieniając nazwę z Fundacji Dzieci Niczyje na Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Przez cztery lata pracy w fundacji pełniła m.in. funkcję p.o. szefowej działu PR. Od czerwca 2018 r. na stanowisku koordynatorki ds. komunikacji zewnętrznej odpowiada za całościową koordynację działań z obszaru komunikacji zewnętrznej, w tym m.in. za rozwój strategii kampanii fundacji czy kluczowych relacji z mediami.
Przed rozpoczęciem pracy w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę pracowała w sieciowych agencjach PR, jak: Edelman, Fleishman-Hillard czy MSL, realizując projekty m.in. dla dużych międzynarodowych firm, takich jak m.in. Coca-Cola, Nestle, Unilever, w tym również kampanie z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. Ma ponad 10-letnie doświadczenia w realizacji działań w branży komunikacyjnej.

Pełniąca dotychczas funkcję szefowej działu PR Marta Skierkowska pracuje w fundacji od 11 lat. Od 2013 r. jest członkinią zarządu organizacji. Od tego czasu równocześnie pełniła obie funkcje. Aktualnie chce skupić się w organizacji na rozwijaniu nowego obszaru strategicznego związanego z profilaktyką wykorzystywania seksualnego dzieci. Planuje też mocniej zaangażować się w działania zarządu związane z realizacją strategii całej fundacji.
Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę działa od 1991 r. Jej misja i działania skupiają się wokół ochrony dzieci przed przemocą i wykorzystywaniem seksualnym.

Czytaj więcej na temat: , , ,