M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Sonia Bohosiewicz reklamuje T-Mobile

Maciej Burlikowski | 4 października 2019, 06:00

Nowa odsłona kampanii "Bez nonsensów".

Firma telekomunikacyjna T-Mobile Polska do kampanii reklamowej zatrudniła aktorkę Sonię Bohosiewicz. Występuje ona w kolejnej odsłonie kampanii pt. "Bez nonsensów". Tym razem operator zwraca uwagę na nonsensy związane z korzystaniem z tradycyjnej telewizji, a w szczególności na brak interesujących treści przy mnogości dostępnych kanałów. W zamian oferuje treści wideo dostępne już po kilku kliknięciach na smartfonie lub pilocie dekodera.

Na kampanię składają się dwie linie marketingowe. Pierwsza z nich przedstawia ofertę składającą się z abonamentu komórkowego, światłowodu i rozrywki w postaci usług dodatkowych, takich jak Amazon Prime Video, Ipla i Eleven Sports. Druga promuje światłowód i dostęp do platformy Netflix w pakiecie za 69 zł/mies. Przygotowano 45- i 30-sekundowe reklamy oraz 15-sekundowe spoty produktowe promujące m.in. smartfon Samsung Galaxy A70.

Kampania będzie prowadzona w telewizji, kinie i internecie (w tym w mediach społecznościowych), na nośnikach reklamy zewnętrznej, a także na materiałach POS.

Kreację przygotowała agencja DDB Warszawa. Za działania reklamowe w internecie odpowiada agencja VMLY&R. Materiały BTL opracowała agencja ARC Worldwide Polska (Grupa Publicis), a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , ,