M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Agata Wołkowicka client service directorem w The Digitals (Grupa S/F)

Katarzyna Kacprzak | 23 października 2019, 06:00

Z agencją związana jest od września 2014 r., gdzie odpowiada za obsługę m.in. PGE, Grupa Żywiec (Warka), Stock Polska (Amundsen Vodka, Saska), Bank Pekao SA.

Agata Wołkowicka, dotychczas account director, awansowała na stanowisko client service directora w agencji The Digitals (Grupa S/F). Na nowym stanowisku będzie zarządzać połączonymi działami client service i social media. Dodatkowo będzie wspierać szefów zespołów w prowadzeniu najważniejszych klientów agencji. Raportować będzie bezpośrednio do Piotra Hassine, managing directora The Digitals.

Agata Wołkowicka w agencjach reklamowych pracuje od 12 lat. W agencji Saatchi & Saatchi prowadziła działania m.in. dla P&G, w Grey Warszawa odpowiadała za obsługę Grupy Żywiec (Specjal), Totalizatora Sportowego, w agencji Change za markę Skoda, Almette i Bank Millennium, z kolei w Cheil prowadziła projekty dla marki Samsung.
Z agencją The Digitals związana jest od września 2014 r., gdzie odpowiada za obsługę m.in. PGE, Grupy Żywiec (Warka), Stock Polska (Amundsen Vodka, Saska), Banku Pekao SA. Jednocześnie wspiera działania dla klientów pozostałych agencji z Grupy S/F, m.in. dla Pracuj.pl, Otodom, Opel czy Eobuwie.pl.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,