M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Daria Polarczyk i Agnieszka Łapa w Feeders

Katarzyna Kacprzak | 23 października 2019, 06:00

Agencja wzmacnia dział client service.

Do działu client service Feeders Agency (grupa 2012) dołączyły Daria Polarczyk i Agnieszka Łapa. Polarczyk jako account supervisor będzie obsługiwać klientów grupy reklamowej, złożonej z agencji 2012 i Feeders Agency. Jej zadaniem będzie bieżąca obsługa klientów grupy oraz budowanie synergii w działaniach obydwu agencji,
uzupełniających się kompetencjami z zakresu ATL i digital. W reklamie i marketingu pracuje od ponad 15 lat. Doświadczenie zdobywała m.in. w Publicis Group, Young & Rubicam, a do niedawna także w 180heartbeats + Jung v. Matt. Obsługiwała takich klientów, jak: L’Oreal, Danone, Redds, HP, Disney, Wp.pl i Mercedes. Prowadziła też przez kilka lat własny biznes e-commerce.

Agnieszka Łapa jako account manager dołączyła do zespołu Feeders Agency. Ma pięć lat doświadczenia w branży. Do tej pory związana z agencją albo/albo, gdzie obsługiwała marki z portfolio Diageo, TVN Player, Dr Irena Eris i USP Zdrowie. W Feedersach odpowiada głównie za obsługę banku BNP Paribas, którego stałą obsługę agencja wygrała na początku kwietnia tego roku.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,