M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Nowy dyrektor operacyjny sieci Netto

Katarzyna Woźniak | 24 października 2019, 06:00

Krzysztof Kamiński objął stanowisko nowego dyrektora operacyjnego (COO) w Netto.

Krzysztof Kamiński objął stanowisko dyrektora operacyjnego (COO) w Netto. Kamiński ma ponad 17-letnie doświadczenie w branży handlowej. Od 2008 r. związany był z Tesco Polska, gdzie przez ostatnie 2 lata zarządzał formatem hipermarketów. Wcześniej pełnił m.in. funkcje menedżera działu sprzedaży internetowej, menedżera regionu i menedżera hipermarketu. Zanim trafił do Tesco Polska, doświadczenie handlowe i operacyjne zdobywał w firmach Kaufland i Ahold.
W ciągu najbliższych tygodni nowy dyrektor operacyjny będzie wdrażał się w pracę działu, w którym pracuje ponad 5 tys. pracowników Netto.
Netto ma ok. 380 sklepów w Polsce i 3 magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów – sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,