M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Zmiany w zespole RTB House

Katarzyna Kacprzak | 4 listopada 2019, 06:00

Abgarowicz, Gilewska, Dąbrowski i Hada z nowymi kompetencjami.

Agnieszka Gilewska
Agnieszka Gilewska
Czworo specjalistów  w RTB House zyskało nowe, strategiczne kompetencje. Łukasz Abgarowicz objął nowo utworzone stanowisko head of new products. W swojej roli będzie odpowiedzialny za opracowanie koncepcji biznesowej nowych produktów oraz ich wdrożenie i rozwój na poziomie globalnym. Z RTB House jest związany od stycznia 2014 r.

Dotychczasowe obowiązki Łukasza Abgarowicza na stanowisku business development director Poland przejęła Agnieszka Gilewska. Odpowiada za całość działań biznesowych w kraju, w tym m.in. za strategię sprzedaży, nowe kierunki rozwoju oraz wyniki finansowe polskiego oddziału spółki. Agnieszka Gilewska dołączyła do RTB House w 2015 r. Objęła funkcję customer service executive, na przestrzeni czterech lat awansując kolejno na stanowisko senior account manager, następnie head of account management. Zarządzała strukturami biznesowymi odpowiedzialnymi za obsługę polskich klientów. Wcześniej pracowała m.in. w niemieckiej firmie Koenig & Bauer.

Nowe stanowisko objął również Mateusz Dąbrowski, który jako head of sales odpowiada za zarządzanie strukturami sprzedaży w Polsce. Z RTB House jest związany od września ubiegłego roku. Zaczynał jako project manager, następnie awansował na stanowisko sales process coordinator. Przed dołączeniem do RTB House pracował m.in. dla takich firm, jak Mars, Nielsen czy Jerónimo Martins.

Ostatnią ze strategicznych zmian na kierowniczych stanowiskach w RTB House jest objęcie roli dyrektora regionu krajów Beneluksu przez Tomasza Hadę, który jako business development director DACH & Benelux jest
odpowiedzialny za strategiczne zarządzanie działaniami sprzedażowymi firmy na lokalnych rynkach. Rozpoczął pracę dla RTB House w 2017 r. jako project manager. Następnie, jako business development director DACH, odpowiadał za planowanie i realizację działań biznesowych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w firmie McKinsey & Company.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,