M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Radio Akademia uruchomiło internetowe Radio Go

Katarzyna Woźniak | 6 listopada 2019, 06:00

Będzie tworzone przez absolwentów Radio Akademii.

Jak informowaliśmy w serwisie MMP24 z 16 kwietnia 2018 r., ZPR Media uruchomiło Radio Akademię – projekt edukacyjny. Teraz Radio Akademia uruchomiło własne radio internetowe Radio Go. To projekt stworzony specjalnie dla najlepszych i najbardziej obiecujących absolwentów Radio Akademii. Po zakończeniu nauki otrzymują oni możliwość praktycznego doskonalenia swoich umiejętności, prowadząc program w studiu radiowym i kontaktując się ze słuchaczami.
To stacja tworzona przez młodych dziennikarzy dla młodych słuchaczy. Oferta muzyczna dobierana jest zgodnie z hasłem pozycjonującym "Gramy bangery”, czyli obejmuje popularne w internecie utwory różnych gatunków.
Radio Akademia powstała wiosną 2018 r. z myślą o wszystkich, którzy marzą o pracy w radiu i chcą poznać radio od kuchni. Szkolenie obejmuje m.in. zajęcia z dziennikarstwa informacyjnego, formatowania muzycznego, warsztaty prezenterskie czy emisję głosu. Nowo utworzone internetowe Radio Go to uzupełnienie oferty Akademii skierowane do najlepszych absolwentów.
Radio Akademia jest projektem szkoleniowym realizowanym przez stacje Grupy Radiowej Time: Radio Vox FM, Radio Eska, Radio Wawa i Eska Rock.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,