M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Nowość w ofercie B2B "Gazety Wyborczej" [wideo]

Katarzyna Kacprzak | 25 listopada 2019, 06:00

Sponsoring prenumeraty cyfrowej dołączył do oferty internetowej "Gazety Wyborczej" dla firm.

Biznesowi klienci "Gazety Wyborczej" i Wyborcza.pl mogą skorzystać z nowego rozwiązania, łączącego sprzedaż prenumeraty cyfrowej dla określonej grupy odbiorców z dodatkowymi korzyściami reklamowymi. Sponsoring prenumeraty cyfrowej dołączył do oferty internetowej "Gazety Wyborczej” dla firm i instytucji, w której są również kampanie display, projekty specjalne, rozwiązania z obszaru content marketingu i partnerstwo newsletterów.

Klient biznesowy "Gazety Wyborczej", sponsorując prenumeratę cyfrową premium Wyborcza.pl dla określonej przez siebie grupy odbiorców, może jednocześnie skorzystać z rozwiązań promocyjnych zarezerwowanych wyłącznie dla sponsora tej prenumeraty – brandingu i reklamy na formatach autopromocyjnych wydawcy. Są nimi np. wskazanie sponsora prenumeraty przed artykułem na Wyborcza.pl, w postaci dolnego paska umieszczonego na całej szerokości strony, a także obszerniejszy opis sponsora pod tekstem rozbudowany o możliwość przejścia do witryny internetowej klienta. Wszystkie rozwiązania zostały przystosowane do wyświetlania w wielu kanałach – na stronie internetowej tradycyjnej i mobilnej oraz w aplikacji "Gazety Wyborczej", w wersji na systemy operacyjne iOS i Android. 

Oprócz tego klient decydujący się na sponsoring prenumeraty cyfrowej "Gazety Wyborczej” otrzyma landing page na Wyborcza.pl, przez który osoby obdarowane prenumeratą cyfrową będą mogły aktywować swój dostęp. 

Dodatkową możliwością dla firm i instytucji współpracujących z "Gazetą Wyborczą” i Wyborcza.pl jest też mecenat - przekazanie dotacji na rzecz Fundacji "Gazety Wyborczej”, dzięki której ta organizacja będzie mogła zakupić prenumeratę Wyborcza.pl m.in. studentom, pracownikom uczelni, bibliotek i innych podmiotów. Do każdej prenumeraty ufundowanej przez sponsora Fundacja "Gazety Wyborczej” doda jedną od siebie.

Czytaj więcej na temat: , , ,