M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Dorota Tomas research & strategy directorem CEMA w BBC Studios

Piotr Machul | 2 grudnia 2019, 06:00

Będzie odpowiedzialna za opracowywanie strategii i dostarczanie narzędzi wspierających rozwój usług i marek BBC Studios.

BBC Studios ogłosiło powołanie Doroty Tomas na stanowisko research & strategy directora w regionie CEMA. Stworzenie nowej roli jest konsekwencją przeprowadzonych niedawno zmian strukturalnych i ma na celu połączyć działalność z zakresu badań, przepływu informacji, strategii i rozwoju biznesu w jedną jednostkę wspierającą cały region CEMA.

Dorota Tomas będzie odpowiedzialna za opracowywanie strategii i dostarczanie narzędzi wspierających rozwój usług i marek BBC Studios, ściśle współpracując z zespołem zarządzającym CEMA. Swoim zespołem będzie zarządzać z siedziby w Warszawie i raportować do Louise La Grange, SVP branded services w BBC Studios.

Dorota Tomas ma na koncie prawie 10 lat doświadczenia w pracy w działach badań i strategii dla szerszej grupy BBC, w tym dla kanałów linearnych BBC Public Service i marek takich jak BBC.co.uk, iPlayer. Dołączyła do BBC Studios (wówczas BBC Worldwide) w 2014 r., a w ostatnim czasie była odpowiedzialna za wspieranie rozwoju biznesu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

- Nasze zaangażowanie w zrozumienie widzów oraz kontekstu, w którym działają nasi partnerzy biznesowi, pozwala BBC Studios tworzyć usługi stawiające potrzeby odbiorców w samym ich centrum. Utworzenie zespołu ds. badań i strategii dla całego regionu CEMA odzwierciedla nieustanne dążenie BBC Studios do dostarczania światowej klasy produktów dostosowanych do odbiorców na całym świecie - powiedziała Dorota Tomas.

Czytaj więcej na temat: , , ,