M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Słodziaki triumfują i poszerzają portfolio

Katarzyna Woźniak | 4 grudnia 2019, 06:00

W tej edycji promocji sieć Biedronka wydała 7,2 mln maskotek, pobiła tym samym tegoroczny rekord, wprowadziła też grę "Milionerzy".

Startuje kolejna odsłona akcji "Gang Słodziaków" organizowana przez sieć Biedronka (Jeronimo Martins Polska). W tej edycji sieć wydała konsumentom ponad 7,2 mln maskotek. Dużą popularnością mają cieszyć się również przygody bohaterów spisane na kartach książki "Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków”, która trafiła do ponad 620 tys. konsumentów w Polsce! Od grudnia w Biedronce zakupić można grę dla dzieci "Milionerzy" w wydaniu z brand heroes.
Gra "Gang Słodziaków Milionerzy” jest dostępna na półkach sieci w cenie 69,90 zł. W puli pytań znalazły się te dotyczące literatury dziecięcej, filmów animowanych, świata roślin, zwierząt oraz oczywiście znajomości przygód Słodziaków. Na każdego, kto zdecyduje się powalczyć o tytułowy milion, będzie czekał specjalny Słodziakowy Banknot Zwycięzcy.
Akcja "Gang Słodziaków” rozpoczęła się 26 sierpnia br. By wziąć w niej udział, wystarczyło do 18 listopada br. na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. Dzięki zgromadzeniu odpowiedniej ich liczby, na zasadach określonych w regulaminie akcji, klienci mogli odbierać za darmo maskotki lub książki opowiadające o przygodach Gangu Słodziaków w terminie do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,