M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Canal+ i Netflix rozpoczynają współpracę

Piotr Machul | 4 grudnia 2019, 06:00

Ofertę łączoną obu podmiotów będzie można zamówić w Polsce w trzech pakietach.

Canal+ oraz Netflix rozpoczynają współpracę i przedstawiają polskim klientom ofertę, która  łączy propozycje obu podmiotów w jednym pakiecie. Klienci, którzy skorzystają z oferty łączonej, będą mogli otrzymać dodatkowo dostęp do Netfliksa nawet na 12 miesięcy w prezencie.
Wspólna oferta Canal+ i Netflix łączy w ramach jednego pakietu dostęp do seriali i filmów, sportu na żywo, produkcji własnych Canal+ i Netfliksa, polskich i międzynarodowych hitów prosto z kina oraz technologii 4K. 

Ofertę łączoną Canal+ i Netflix będzie można zamówić w Polsce w trzech pakietach.
W najbogatszym pakiecie Superpremium 4K z Netfliksem abonenci otrzymają dostęp do Netfliksa Premium (odtwarzanie na czterech ekranach jednocześnie w jakości 4K) na 12 miesięcy w prezencie.
Abonenci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty, znajdą w pakiecie 180 kanałów telewizyjnych, w tym m.in. 10 kanałów z rodziny Canal+, kanał Canal+ 4K Ultra HD, kanały Polsat Sport Premium z meczami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA oraz dekoder 4K UltraBOX+ z wygodnym dostępem do usługi Netflix.
Jak przekonuje Canal+, oznacza to, że pakiet Superpremium 4K z Netfliksem będzie zawierał „wszystko to, co najlepsze” w świecie telewizji i VoD – sport na żywo (m.in PKO Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, LaLiga i NBA), pełną ofertę Netfliksa z filmami i serialami, takimi jak "Dom z papieru", "Stranger Things" czy "Irlandczyk", oraz hollywoodzkie i polskie hity prosto z kina dostępne dzięki umowom dystrybucyjnym Canal+.
Cena abonamentu z subskrypcją Netfliksa przez pierwsze 12 miesięcy wyniesie w promocji 139,99 zł/mies. (po 12 miesiącach 182,99 zł/mies.).

W pozostałych dwóch ofertach Comfort+ z Canal+ i Netflix oraz Extra+ z Canal+ i Netflix abonenci otrzymają dostęp do Netfliksa Standard (odtwarzanie na dwóch ekranach jednocześnie w jakości HD) w prezencie na sześć miesięcy.
W pakietach abonenci znajdą odpowiednio 131 i 168 wyselekcjonowanych kanałów (w tym 10 kanałów Canal+) w cenach 89,99 zł/mies. przez pierwsze sześć miesięcy (następnie 132,99 zł/mies.) oraz 99,99 zł/mies. przez pierwsze szęść miesięcy (następnie 142,99 zł/mies.).
Abonenci będą mogli w dowolnym momencie zmienić ofertę Netfliksa z opcji Standard na Premium, za kwotę dodatkowych 9 zł/mies.


Oferty obowiązują przy umowach zawieranych na 24 miesiące. Od dziś usługa Netflix będzie udostępniana na dekodery 4K UltraBox+ w procesie automatycznej aktualizacji.


 

 

 

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,