M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Synergic raportuje 30% wzrost sprzedaży

Katarzyna Kacprzak | 10 grudnia 2019, 06:00

Firma świętuje pięć lat obecności na rynku reklamy zewnętrznej w Polsce.

Spółka Synergic raportuje wzrost sprzedaży prawie 30% rok do roku. Zdaniem spółki jest to m.in. efekt inwestycji w nośniki digitalowe w prestiżowych lokalizacjach, jak przejście podziemne u zbiegu Alej Jerozolimskich i Marszałkowskiej. Digitalizacja nośników dotyczy również innych czołowych miejsc ekspozycji Synergic: dworców kolejowych i autobusowych oraz wszystkich lotnisk regionalnych, jak Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław czy Gdańsk.

W ostatnich miesiącach 2019 r. Synergic wzmacnia top management spółki. Obok prezesa zarządu Piotra Gajka i wiceprezes zarządu Joanny Hutnik od drugiej połowy br. do ścisłego kierownictwa dołączyli doświadczeni menedżerowie: Piotr Luberadzki jako dyrektor sprzedaży, Paweł Kowalczyk jako dyrektor rozwoju i logistyki oraz Paweł Wiśniewski jako dyrektor finansowy.

Piotr Luberadzki ma prawie 20-letnie doświadczenie w sprzedaży, w tym głównie na rynku mediów i w zarządzaniu zespołami sprzedaży. Przed przejściem do Synergic przez prawie dziewięć lat pracował w Clear Channel Poland, gdzie przez ostatnie pięć lat pełnił funkcję wicedyrektora sprzedaży i head of client service.

Paweł Kowalczyk ma ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych, w tym negocjowanie z administracją samorządową procesów opinii i pozwoleń budowlanych. Z Synergic związany od 2018 r. jako dyrektor działu inwestycji. Poprzednio swoją karierę zawodową rozwijał, pełniąc kluczowe pozycje w publicznych firmach przewozowych, jak PKP SA czy Dworzec Polski SA, a wcześniej OOH – Clear Channel Polska i Stroer.

Paweł Wiśniewski przez ponad 15 lat kariery zawodowej pełnił kluczowe funkcje w obszarze finansów i kontrolingu, jak również w organach nadzorczych w spółkach publicznych i państwowych grupy Lotos SA. Bezpośrednio przed Synergic był odpowiedzialny za finanse w Lotos Petrobaltic SA.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,