M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Marta Dolecka dyrektorem HR w WP Media

Katarzyna Woźniak | 19 grudnia 2019, 06:00

Od 1 stycznia będzie odpowiedzialna za realizację strategii personalnej w największej spółce należącej do holdingu Wirtualnej Polski.

Od 1 stycznia do zespołu zarządzającego Wirtualna Polska Media dołączy Marta Dolecka - awansuje tym samym na stanowisko dyrektora HR. Będzie odpowiedzialna za realizację strategii personalnej w największej spółce należącej do holdingu Wirtualnej Polski.
Dolecka karierę w Wirtualnej Polsce rozpoczęła w 2017 roku. Pełniła funkcję dyrektora sprzedaży działu kluczowych klientów oraz dyrektora operacyjnego w pionie sprzedaży. W lipcu 2019 roku objęła stanowisko senior HR biznes partnera w dziale HR. Wcześniej przez ponad 20 lat zdobywała doświadczenie w koncernach medialnych m.in. Ströer Media i Grupie ZPR.  Od 2006 roku pracowała w Grupie RAS Polska, gdzie zarządzała wieloosobowymi zespołami, pełniąc rolę m.in. dyrektora działu sprzedaży specjalnej (Fakt, Przegląd Sportowy, online) i dyrektora sprzedaży w Biurze Reklamy Prasy Codziennej. W latach 2014–2017 była dyrektorem działu kluczowych klientów w grupie RASP–Onet, gdzie odpowiadała za sprzedaż zarówno obszaru print, jak i online.
Awansując do zespołu zarządzającego WP Media, Marta Dolecka przejmie obowiązki, które tymczasowo pełniła Iwona Wencel, wiceprezes ds. HR Wirtualna Polska Holding.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,