M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Business Insider Polska uruchamia Business Insider Magazine

Piotr Machul | 23 grudnia 2019, 06:00

To cyfrowy miesięcznik premium.

Business Insider Polska wprowadza nowy projekt redakcyjny – Business Insider Magazine, wydawany w formie cyfrowego pisma o charakterze premium.

W magazynie cyfrowym znajdują się treści z różnych obszarów biznesu. Magazyn będzie się ukazywać w ostatni weekend każdego miesiąca.

W Business Insider Magazine czytelnicy mogą znaleźć wywiady, analizy, case-studies, success stories, fragmenty książek, czy gościnne teksty od uznanych autorów oraz specjalistów ze świata biznesu i nowych technologii. W magazynie znajdą się również tłumaczenia najciekawszych artykułów pochodzących z Business Insider Prime. Każde wydanie będzie otwierać wywiad z cyklu „Leader of now”, który będzie poświęcony ludziom sukcesu, mogącymi pochwalić się osiągnięciami związanymi z innowacjami technologicznymi, oryginalnymi modelami biznesowymi czy działaniami z obszaru działalności CSR.

W pierwszym numerze opublikowano między innymi: wywiad z Tomaszem Bagińskim (Platige Image, producent serialu Wiedźmin), materiał o rozwoju firmy i segmentu, w którym działa, a także tekst Norberta Biedrzyckiego (Microsoft) o płatnościach przyszłości.

– W Business Insider Magazine chcemy oderwać się od codziennej pogoni za newsem. Zatrzymać na chwilę dłużej. Pozwolić sobie samym, ale przede wszystkim naszym czytelnikom na spokojną i pełniejszą analizę najciekawszych zjawisk otaczającego nas świata biznesu i gospodarki – mówi Mikołaj Kunica, redaktor naczelny Business Insider Polska.

Dostęp do magazynu jest darmowy. Pierwszy numer Business Insider Magazine można znaleźć na stronach: https://businessinsider.com.pl/ oraz https://businessinsider.com.pl/bi-magazine.

 

Czytaj więcej na temat: , , , ,