M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

K2 Precise wygrywa przetarg digital Carrefour Polska

Piotr Machul | 14 stycznia 2020, 06:00

Oznacza to kontynuację współpracy. Do zadań agencji należy m.in. planowanie strategiczne, zakup mediów, segmentacja i komunikacja z klientami kanałami własnymi i monitorowanie satysfakcji klientów.

Agencja K2 Precise wygrywa przetarg digital Carrefour Polska. Konkurs miał za zadanie wyłonić partnera strategiczno-technologicznego w obszarze digital. Do zadań K2 Precise należy planowanie strategiczne, zakup mediów, segmentacja i komunikacja z klientami kanałami własnymi, optymalizacja customer experience, monitorowanie satysfakcji oraz lojalizacja klientów. Do agencji K2 trafi też wsparcie kreatywne wybranych aktywności marki.

- Łączymy zakupy tradycyjne, internetowe i mobilne, a także szukamy synergii w komunikacji ATL, BTL i digital, aby dotrzeć do nich z najbardziej spersonalizowanym, angażującym i interesującym contentem marketingowym. K2 Precise, nasz dotychczasowy partner, najlepiej odpowiedział na nowe wyzwania stojące przed marką Carrefour w Polsce i to ta agencja będzie nas wspierać w obszarze digital w 2020 roku – powiedział Michał Sacha, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych Carrefour.

K2 Precise broniło budżetu klienta, z którym  pracuje od 2013 roku. Do przetargu, poza K2 Precise, zaproszone były domy mediowe Publicis Media, Value Media, Arena, MullenLowe MediHub, They.pl i Grupa Adnext. Współpraca ma charakter długofalowy.

 

Czytaj więcej na temat: , , , ,