M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

TUI wprowadza platformę Musement do Polski

Maciej Burlikowski | 23 stycznia 2020, 06:00

Można przez nią rezerwować bilety do muzeów i innych atrakcji turystycznych na świecie.

Niemiecki koncern turystyczny TUI wprowadza do Polski platformę Musement umożliwiającą rezerwowanie przez internet biletów wstępu do muzeów, galerii i innych atrakcji turystycznych na świecie. Dostęp możliwy jest poprzez stronę internetową, aplikację mobilną, platformy dla biur podróży, a także serwisy partnerów dystrybucyjnych online – od Google po Hotels.com.

Musement oferuje możliwość rezerwacji biletów nie tylko do muzeów, ale także na wydarzenia i zajęcia sportowe, ekskluzywne wycieczki kulinarne, degustacje jedzenia i wina, życie nocne, sztukę, aktywny wypoczynek i wiele innych. W sumie ponad 1 tys. różnych atrakcji w 70 krajach.

Od 2018 r. Musement należy do niemieckiej grupy TUI, największego operatora turystyki na świecie. Właściciele platformy podają, że miesięcznie korzysta z niej ponad pół miliona użytkowników. Do tej pory serwis był dostępny m.in. we Francji, w Hiszpanii, Niemczech, we Włoszech, w Brazylii czy Portugalii. Główna siedziba firmy znajduje się w Mediolanie. Biura zlokalizowane są w Hamburgu, Amsterdamie, Barcelonie, Dubaju, Londynie, Monachium, Nowym Jorku, Orlando i Paryżu.

Czytaj więcej na temat: , ,