M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

ARC oferuje błyskawiczne badania online

Maciej Burlikowski | 24 stycznia 2020, 06:00

Wyniki badania ePanel_Express klient uzyska w dwa dni.

Firma badawcza ARC Rynek i Opinia wprowadza do oferty nowy produkt ePanel_Express, w ramach którego klient otrzyma wyniki badania w ciągu dwóch dni roboczych. To, jak wskazuje firma, produkt dla klientów, którzy chcieliby szybko poznać opinie na wybrany, nierozbudowany temat. Czas realizacji w przypadku standardowych, bardziej rozbudowanych badań wynosi od kilku do kilkunastu dni roboczych.

– Tak krótki czas realizacji to spore wyzwanie dla agencji badawczej, jednak jesteśmy w stanie sprostać mu dzięki posiadaniu najwyższej jakości panelu CAWI (ePanel.pl) oraz sprawnym badaczom, którzy w szybkim czasie są w stanie przeprowadzić proces badawczy – zapewnia Adam Czarnecki, wiceprezes ARC Rynek i Opinia.

Jak jednak zaznacza ARC, tak szybko realizowane badanie ma pewne ograniczenia: czas wypełniana kwestionariusza nie może być dłuższy niż 10 minut (do ok. 15 pytań zamkniętych, w cenie podstawowa metryczka), kwestionariusz musi być dostarczony do godz. 10 rano (ewentualne poprawki z badaczem do godz. 12). Badania będą prowadzone na próbach reprezentatywnych dla polskich internautów ze względu na płeć, wiek (trzy kategorie), wielkość miejscowości zamieszkania (pięć kategorii), wśród osób w wieku 18-60 lat.

Czytaj więcej na temat: , ,