M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Jacek Koskowski general directorem sales & distribution Poland w Kino Polska TV

Piotr Machul | 3 lutego 2020, 06:00

To nowa funkcja w strukturze firmy.

Kino Polska TV SA od lutego br. zmienia strukturę działu sprzedaży. Z końcem stycznia Jacek Koskowski zrezygnował z zasiadania w radzie nadzorczej spółki i obejmuje stanowisko general director sales & distribution Poland. Jest to nowa funkcja w strukturze Kino Polska TV SA.

Jacek Koskowski odpowiedzialny będzie za strategię i wszelkie działania związane z dystrybucją oraz sprzedażą kanałów telewizyjnych z grupy Kino Polska TV na rynku polskim, a także wdrażanie nowych projektów biznesowych.

Koskowski to menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branży telewizyjnej. Przez ostatnich osiem lat zarządzał polskim oddziałem BBC, pełniąc funkcję dyrektora generalnego i wiceprezesa. Wcześniej był dyrektorem Pionu Kanałów Tematycznych w Telewizji Polsat, gdzie odpowiadał za rozwój nowych stacji i ich dystrybucję. Był również współzałożycielem oraz dyrektorem generalnym agencji Program, zajmującej się dystrybucją kanałów telewizyjnych na polskim rynku.

Związany z Kino Polska TV SA od 15 lat Sławomir Nawrot, który pełnił funkcje pełnomocnika zarządu i dyrektora sprzedaży, będzie współpracował ze spółką do 20 lipca br. jako zewnętrzny konsultant.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,