M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

ETi wspiera reklamowo batony Dare i Wanted

Katarzyna Woźniak | 11 lutego 2020, 06:00

Producent czekolady z mocnym wsparciem dla batonów.

ETi European Food Industries startuje z nową kampanią reklamową swoich wiodących marek – czekoladowych batonów Wanted oraz wafli w ciemnej czekoladzie Dare. Działania promocyjne rozpoczęły się 10 lutego i potrwają do końca miesiąca.
Dare i Wanted to flagowe marki ETi w Polsce. W portfolio Wanted znaleźć można cztery warianty czekoladowych batonów: z kokosem, karmelem i orzeszkami ziemnymi w mlecznej bądź ciemnej czekoladzie. Oblewane ciemną czekoladą wafle Dare to połączenie kruchego wafelka przekładanego kakaowym kremem. Produkty obu linii dostępne są zarówno w pojedynczych porcjach, jak i większych opakowaniach do dzielenia się.
Dla obu marek zaplanowano silne wsparcie promocyjne w telewizji. W kolejnej odsłonie kampanii konsumenci zobaczą nowy spot batonów Wanted. Klip utrzymany w humorystycznej konwencji zachęca do dołączenia do grona "buntowników”. ETi powraca także z dobrze przyjętym spotem Dare, który nawiązując do estetyki filmów przyrodniczych, podkreśla intensywnie czekoladowe nuty w polewie wafli. Emisja 15-sekundowych spotów będzie wspierana silną kampanią digitalową.
Za zakup mediów w ramach kampanii odpowiedzialny jest dom mediowy UM, a za kreację i adaptację spotów agencja Gong.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,