M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Wystartowała loteria konsumencka Hochlandu

Katarzyna Woźniak | 11 lutego 2020, 06:00

W tym roku producent serów oferuje do wygrania nagrody pieniężne oraz pięć Jeepów Renegade.

Hochland wystartował z ogólnopolską loterią. Do wygrania jest pięć samochodów Jeep Renegade oraz codzienne nagrody pieniężne. W czasie trwania akcji marka będzie dzielić się z uczestnikami przepisami na dania z serami Hochland. Loteria rozpoczyna się 11 lutego i potrwa do 6 kwietnia. Firma codziennie oferuje do wygrania nagrody pieniężne – 25 x 100 zł.
W czasie trwania akcji należy kupić dowolny ser Hochland z etykietą promocyjną i zarejestrować na stronie WWW specjalny kod, który znajduje się na opakowaniu.
Za każdy kod uczestnicy będą mogli otrzymać jeden z 20 przepisów na dania z serkami Hochland. Losowanie nagród głównych odbędzie się 28.04.2020 r.
Loteria będzie komunikowana za pomocą zintegrowanych działań 360°. Na początku lutego startuje ogólnopolska kampania telewizyjna, którą będzie wspierać także promocja w radio, digitalu oraz social mediach. Akcja Hochland będzie promowana w prasie handlowej, na materiałach POS oraz w ramach działań PR w mediach branżowych, ogólnoinformacyjnych i konsumenckich. Organizatorem loterii jest V&P. Za zakup mediów odpowiada agencja Value Media. Działania PR koordynuje Quality Public Relations.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , ,