M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Martyna Wojciechowska wprowadzi sieć 5G w Playu

Maciej Burlikowski | 11 lutego 2020, 06:00

Kampania w TV, internecie, OOH i prasie.

Trwa wyścig pomiędzy operatorami komórkowymi o to, któremu z nich uda się zgarnąć tzw. premię za pierwszeństwo przy wprowadzaniu nowej generacji sieci 5G w naszym kraju. Jak już kilkakrotnie pisaliśmy w MMP24, operatorzy, nie czekając na przetarg (aukcję) UKE na częstotliwości radiowe do budowy tej sieci, który dopiero się odbędzie, i wykorzystując już posiadane pasma oraz technologie ich łączenia pozwalające zwiększać przepustowość, informują o wdrażaniu sieci 5G w Polsce. Niedawno Polkomtel, operator sieci Plus, zapowiedział, że do marca uruchomi taką sieć w co najmniej siedmiu miastach w kraju, natomiast P4, operator sieci Play, zapowiedział, że jeszcze w tym miesiącu uruchomi 5G w 16 miastach.

Fioletowy operator jako pierwszy rusza ze zmasowaną kampanią reklamującą 5G. Bohaterką reklam została znana podróżniczka Martyna Wojciechowska. Kampania będzie prowadzona w telewizji, internecie, prasie i na nośnikach reklam zewnętrznych (OOH).

Kreacje reklam dla Playa przygotowuje agencja Grandes Kochonos, natomiast planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy MediaCom Warszawa.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,