M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Hulu wzmocnione serialami z oferty FX

( red. ) | 4 marca 2020, 06:00

To największa zmiana w amerykańskim serwisie streamingowym od czasu przejęcia przez Disneya aktywów 20th Century Fox w ub.r.

Nie mogąc równać się z Netfliksem pod względem liczby produkcji oryginalnych, Hulu potrzebowało jakiegoś wyróżnika i to zadanie spełnia oferta nazwana "FX on Hulu". Wszystkie programy w sekcji będą dostępne w ramach podstawowego abonamentu za 13 dol. miesięcznie, stanowiąc zachętę do utrzymania subskrypcji. Użytkownicy Hulu uzyskają dostęp do ponad 40 z najpopularniejszych seriali stacji FX, m.in. "Sons of Anarchy", "American Horror Story" i "Nip/Tuck". Programy emitowane w ogólnokrajowej telewizji FX, w tym nowe odcinki z 10. sezonu "American Horror Story", będą dostępne na Hulu w mniej niż 24 godziny po premierze. Pojawią się też nowe produkcje oryginalne FX, dostępne wyłącznie na platformie Hulu. FX on Hulu zastąpi FX Plus, zamknięty przez Disneya w sierpniu ub.r. serwis streamingowy, który kosztował 6 dol. miesięcznie i oferował ok. 1,4 tys. odcinków programów stacji FX.

Hulu ma obecnie nieco ponad 30 mln użytkowników w Stanach Zjednoczonych, co stanowi około połowy liczby abonentów Netfliksa w tym kraju.

(TheVerge.com)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,