M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

M5 Film wyprodukował spot dla regionu Warmii i Mazur [wideo]

Katarzyna Kacprzak | 10 marca 2020, 06:00

Kampania promująca region wraz z emisją spotu rozpoczęła się w 49 kinach sieci Helios w całej Polsce.

Dom produkcyjny M5 Film wyprodukował spot promujący region Warmii i Mazur na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Działania reklamowe przebiegają pod ogólnym hasłem: "Warmia i Mazury zapraszają przez cały rok". Zdjęcia do spotu zrobiono w zeszłym roku na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego. Przez siedem dni ekipa M5 odwiedziła m.in. Lidzbark Warmiński, Olsztyn, Frombork. Urząd posługuje się hasłem #cudownie, które nawiązuje do poprzednich kampanii promocyjnych, aby utrwalać wizerunek regionu. Kampania promująca region wraz z emisją spotu rozpoczęła się w 49 kinach sieci Helios w całej Polsce. Jej celem jest promocja regionu, w tym także w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, YouTube, Twitter na kanale pod nazwą "mazury.travel".

Jednocześnie rozpoczęła się kampania promocyjna regionu i jego atrakcji za granicą (Wielka Brytania, Niemcy i Litwa). Spot promocyjny został zrealizowany w ramach postępowania przetargowego dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Czytaj więcej na temat: , , , ,