M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

OS3 z kampanią dla Banku BPS

Katarzyna Kacprzak | 25 marca 2020, 06:00

Agencja jest również odpowiedzialna za przygotowanie strony WWW.

"Posadź drzewo m@ilem" - pod takim hasłem Bank BPS prowadzi akcję, w której namawia klientów do przejścia z papierowego na elektroniczny wyciąg bankowy. Działania wspierające akcję powierzone zostały agencji OS3 w wyniku wygranego przetargu.

Akcja EKO Bank jest odpowiedzią Banku BPS na obecne wyzwania związane z ekologią. Bank ograniczy wykorzystanie papieru, żeby nie ścinać istniejących drzew i zasadzi nową roślinność tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. W tym celu agencja OS3 pozyskała partnera akcji Fundację Alter Eko, która zajmie się realizacją sadzenia zieleni. Zajęła się również strategią komunikacji i koncepcją kreacji kampanii wspierającej działania reklamowe, które będą przebiegały w internecie i social mediach. Agencja jest również odpowiedzialna za przygotowanie strony WWW.

Fundacja Alter Eko działa na rzecz zrównoważonego rozwoju miast, edukacji ekologicznej oraz ochrony zasobów przyrodniczych. Przy współpracy z Fundacją Bank wybierze miejsca w Polsce, w których zasadzi drzewa i inną roślinność.

Czytaj więcej na temat: , , , ,