M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Specjalny blok reklamowy w Polsacie na rzecz walki z koronawirusem

Piotr Machul | 30 marca 2020, 06:00

"Reklama na ratunek - razem w walce z koronawirusem" to pomysł Telewizji Polsat i biura reklamy Polsat Media na zdobycie funduszu pomocowego. Emisja specjalnego bloku reklmowego w czwartek 2 kwietnia w Polsacie, przed głównym wydaniem "Wydarzeń".

Telewizja Polsat podjęła decyzję o przekazaniu czasu antenowego w postaci specjalnego bloku reklamowego na rzecz walki z koronawirusem. Akcja organizowana jest we współpracy z biurem reklamy Polsat Media.

Całkowity dochód z emisji bloku reklamowego "Reklama na ratunek – razem w walce z koronawirusem", za pośrednictwem Fundacji Polsat, zostanie przekazany najbardziej potrzebującym szpitalom i instytucjom zaangażowanym w walkę z epidemią.

Emisja specjalnego bloku reklamowego w czwartek, 2 kwietnia o godzinie 18:45, tuż przed głównym wydaniem "Wydarzeń". Im więcej widzów obejrzy blok "Reklama na ratunek", tym więcej środków zostanie przekazanych na wsparcie lekarzy i pracowników szpitali.

- Chcemy pomóc tym, którzy są na pierwszej linii w walce z trwającą epidemią. 2 kwietnia o 18:45 możemy ponownie pokazać, że prosty gest ma wielką moc. Pamiętajmy: zostajemy w domu, oglądamy blok i pomagamy w walce z koronawirusem - mówi Stanisław Janowski, prezes zarządu Telewizji Polsat.

W informacji rozsesłanej do domów mediowych pomyslodawcy akcji informują, że cena jednego spotu to 2 grosze za każdego widza, który go obejrzy. Maksymalna wartość spotu to 100 tys. zł dla kopii o długości 30 sekund. Jeśli ogladalność będzie wyższa resztę dopłaci Telewizja Polsat.

Do wzięcia udziału w akcji i obejrzenia bloku reklamowego zachęcają spoty z udziałem Bogdana Rymanowskiego, dziennikarza Polsat News, prowadzącego główne wydanie "Wydarzeń". Spoty są emitowane we wszystkich kanałach Grupy Polsat, w serwisie Ipla, w internecie oraz w mediach społecznościowych.

 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,