M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Super-Pharm z kampanią zrealizowaną na odległość

Katarzyna Woźniak | 14 kwietnia 2020, 06:00

Sieć przygotowała reklamę w systemie home office.

Sieć drogerii i aptek Super-Pharm przygotowała promocyjną kampanię telewizyjną w warunkach home office.
Działania mają na celu zachęcenie odbiorców do robienia zakupów online i korzystania z darmowej dostawy. Spot powstał w warunkach pracy zdalnej wszystkich zaangażowanych stron.
Po raz pierwszy od dwóch lat Super-Pharm realizuje kampanię telewizyjną.
Marka komunikuje tym samym potrzebę przekierowania sprzedaży w stronę e-commerce, a także zapewnia o sprawnym i efektywnym funkcjonowaniu procesu dostaw, który możliwy jest dzięki dokonanej jeszcze w marcu br. zmianie operatora logistycznego. Niezależnie od wartości zamówienia czy miejsca dostawy wszystkie zakupy będą dostarczane do klientów kurierem do domu, bez obciążania ich kosztami wysyłki, z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa.
Spot przedstawiono jako rysowaną opowieść, o stonowanych barwach nawiązujących do kodu kolorystycznego marki. Animacja opowiada o tym, jak nie wychodząc z domu, można nadal realizować zarówno codzienne, niezbędne zakupy, jak i sprawiać sobie drobne przyjemności. Każda ze stron działająca przy kampanii wykonała swoją pracę w warunkach home office.
Start kampanii zaplanowano na 11 kwietnia 2020 r. Spot reklamowy zostanie wyemitowany w największych stacjach telewizyjnych, takich jak: TVP2, Polsat, TVN oraz na kanałach tematycznych. Kampania wspierana będzie w serwisach VoD oraz online. Emisja spotu potrwa do końca miesiąca.
Za kreację kampanii odpowiada agencja Gutenberg, obsługująca na stałe Super-Pharm pod kątem działań kreatywnych w modelu 360°. Produkcją spotów TV zajął się CutCut – dom produkcyjny stanowiący jeden z trzech business units agencji Gutenberg. Media do kampanii telewizyjnej zakupił dom mediowy METs, a media do kampanii online agencja MasterMind. Działania PR marka powierzyła agencji Big Picture.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,