M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Bauer kupi testy na koronawirusa

Magdalena Soroczyńska | 15 kwietnia 2020, 06:00

Przeznaczy na ten cel środki z pakietów reklamowych.

Biuro reklamy Wydawnictwa Bauer przygotowało specjalną ofertę reklamową w 14 tytułach. Klienci, którzy wykupią reklamy we wskazanych wydaniach czasopism w okresie od 20 kwietnia do 15 maja, otrzymają preferencyjną cenę, a całkowity przychód z tego pakietu reklamowego Bauer przeznaczy na zakup testów na koronawirusa we współpracy z firmą Warsaw Genomics.

Akcja obejmuje tytuły, których łączna sprzedaż wynosi ponad 2 miliony egzemplarzy. Są to magazyny: "Z Życia Wzięte", "100 Rad", "Pani Domu", "Chwila dla Ciebie", "Dobry Tydzień", "Relaks", "Rewia", "Świat & Ludzie", "Motor", "Twoje Imperium", "Świat Seriali", "Kurier TV", "To & Owo" i "TV 14".

Charytatywna akcja wiąże się z wynikami raportu, który w zeszłym tygodniu opublikowało wydawnictwo. Mowa w nim o znaczeniu obecności marek wraz z komunikowaniem ich wartości i podjętych proaktywnych działań w przyjaznym wspierającym medium, jakim jest prasa kolorowa. Raport powstał na bazie przeprowadzonych badań przez polski, a także brytyjski oddział Bauera.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,