M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Leszek Kozioł odchodzi z Grupy ZPR Media

Katarzyna Woźniak | 23 kwietnia 2020, 06:00

Wiceprezes zarządu Time SA, prezes zarządu Radia Eska SA, prezes zarządu Porozumienia Radiowego Plus rozstaje się z firmą.

Leszek Kozioł, wiceprezes zarządu Time SA, prezes zarządu Radia Eska SA, prezes zarządu Porozumienia Radiowego Plus, rozstaje się z firmą. Decyzje, kto przejmie jego obowiązki w poszczególnych zarządach, zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.
Leszek Kozioł podziękował współpracownikom za wspólne tworzenie pod marką Eska sieci rozgłośni lokalnych w Polsce i rozwój projektów radiowych: Vox, Wawa, Eska Rock i Radio Plus. Zapowiedział, że w najbliższym czasie zamierza skupić się na rozwoju Radia Wielkopolska oraz innych projektach pozamedialnych, które prowadzi.
Leszek Kozioł jest związany z mediami od 1993 r. Był współzałożycielem pierwszej prywatnej poznańskiej telewizji TV "Es” oraz członkiem zarządu i dyrektorem Radia "S”, pierwszego komercyjnego radia w Poznaniu. W 2004 r. został prezesem Radia Eska SA, natomiast w 2000 r. - wiceprezesem Time SA. Stworzył koncepcję i strategię Grupy Radiowej Time oraz zbudował system zarządzania strukturami sieciowymi – zarówno programowo, jak i organizacyjnie. Jest autorem koncepcji współpracy Radia Eska z niezależnymi stacjami lokalnymi w oparciu o umowy franczyzowe.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , ,