M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Usługa Biedronki zakupów przez smartfona rozszerza się na mniejsze miasta

Katarzyna Woźniak | 23 kwietnia 2020, 06:00

Przez aplikację Glovo można zrobić zakupy w sklepach sieci w Płocku, Bydgoszczy, Toruniu, Olsztynie i Lublinie.

Płock, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn i Lublin – w tych miastach od środy 22 kwietnia przez aplikację Glovo będzie można kupować produkty z sieci Biedronka. Obecnie zakupy online w sieci Biedronka (Jeronimo Martins Polska) z dostawą pod drzwi są dostępne w 16 największych polskich miastach. Oferta dostępna przez aplikację bazuje na asortymencie około 1500 produktów najczęściej kupowanych przez konsumentów Biedronki.
Zamówienia złożone w sześciu nowych miastach będą obsługiwane w sumie przez 53 sklepy. Zakupy dostarczą kurierzy Glovo od godz. 10 do 22:30, w ciągu godziny od dokonania zamówienia i w sposób umożliwiający brak kontaktu osobistego. Cena jednorazowej dostawy oferowanej przez Glovo wynosi 9,99 zł. Nie ma konkretnych limitów wagowych, jednak waga zakupów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy.
Do listy sklepów obsługujących konsumentów zamawiających zakupy przez aplikację w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie dołączyły kolejne 64 sklepy. W sumie ogólna liczba placówek sieci Biedronka realizujących dostawy e-zakupów w systemie Glovo przekroczyła 200 w 16 polskich miastach.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,