M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

BeSymbio - nowa marka naturalnych produktów dla domu

Magdalena Soroczyńska | 24 kwietnia 2020, 06:00

Marka BeSymbio adresowana jest do wymagających konsumentów.

Na rynku pojawiła się nowa, polska marka naturalnych produktów do utrzymania czystości w domu, których skład opiera się na certyfikowanych wyciągach roślinnych. BeSymbio to dwie linie – Home i Baby, adresowane do wymagających konsumentów, także wegan. W pełni biodegradowalny skład produktów to średnio 99% naturalnych roślinnych składników, bez sztucznych zapachów i barwników, SLS, parabenów czy sylikonów. Produkty sprzedawane są w szklanych opakowaniach, które mogą zostać poddane recyklingowi. Etykiety produktów przygotował Tymek Jezierski.  

 W linii BeSymbio Home znajdują się: płyn do mycia owoców i warzyw, mydło do rąk bez zapachu, płyn do mycia naczyń, spray do łazienki, spray do powierzchni szklanych i luster, spray do wszystkich powierzchni.
Linia BeSymbio Baby to higienizujący spray do mycia zabawek, spray do nocników i nakładek sedesowych, płyn do mycia smoczków i butelek, płyn do mycia naczyń, płyn do mycia zabawek, płyn do prania koncentrat. Produkty są dostępne w sklepie online - na stronie www.BeSymbio.pl. Motto towarzyszące marce to #MyjemyRoślinami.

 

Czytaj więcej na temat: , , ,