M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

"Ostatni Twój Weekend" z grand prix i 4 złotami Andy Awards

Katarzyna Kacprzak | 29 kwietnia 2020, 06:00

- Od samego początku wiedzieliśmy, że robimy coś wyjątkowego. - mówi Maciej Kozina, associate creative director w VMLY&R New York, współtwórca projektu.

Projekt zrealizowany przez VMLY&R Poland, Wavemaker, Papaya Films i Facebook dla Gazeta.pl i partnerów - Mastercard, BNP Paribas Bank Polska i Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, otrzymał najwyższe wyróżnienie, tzw. Grandy (odpowiednik grand prix) oraz złoto w kategoriach: bravery, reset, craft oraz Idea w międzynarodowym konkursie Andy Awards.

- Od samego początku wiedzieliśmy, że robimy coś wyjątkowego. Jednak nie spodziewaliśmy się, że "Ostatni Twój Weekend" zaliczy tyle "pierwszych" nagród dla przemysłu kreatywnego w Polsce. Z wiadomych powodów wszelkie gale są przekładane i/lub szukają formuły digitalowej, w której można ogłosić wyniki. Tymczasem brak zgiełku pomaga skupić się na kolejnych projektach. A wydaje mi się, że zawsze powinniśmy szukać kolejnej rzeczy, którą będziemy się ekscytować. Niezależnie od tego, czy na końcu drogi czeka jakieś wyróżnienie. - komentuje Maciej Kozina, associate creative director w VMLY&R New York, współtwórca projektu.

 
 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,