M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Knorr zachęca do spróbowania swoich kasz

Katarzyna Woźniak | 12 maja 2020, 06:00

Wystartowała akcja konsumencka.

Jak informowaliśmy w serwisie MMP24 z 2 października, marka Knorr (Unilever) poszerzyła swoje portfolio o produkty wegańskie i wegetariańskie – linię Kasza Pełna Smaku. Obecnie startuje akcja konsumencka, której celem jest zachęcenie konsumentów do spróbowania nowej linii produktów oraz konkurs produktowy.
Aktywacja przebiegać będzie dwutorowo: możemy wypróbować produkt Kasza Pełna Smaku Knorr za darmo i/lub wziąć udział w konkursie z nagrodami w postaci zestawów produktów Kasza Pełna Smaku.
Wymogiem uczestnictwa w obu akcjach jest zakup dowolnego produktu z linii Kasza Pełna Smaku Knorr w terminie 1 kwietnia – 30 czerwca 2020 r. oraz zachowanie paragonu. Następnym krokiem jest wejście na specjalną stronę i wypełnienie formularza udziału w akcji.
W przypadku uczestnictwa w akcji darmowego próbowania, po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, konsument otrzymuje zwrot pieniędzy za swój zakup. Po zarejestrowaniu paragonu może również wziąć udział w konkursie. Wyłonieni zwycięzcy otrzymają zestawy produktów Kasza Pełna Smaku Knorr.
Za organizację akcji odpowiada agencja Smolar.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,