M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Biuro Reklamy RASP ze specjalną ofertą: "Zostań Wielkim ReklamoDawcą"

Magdalena Soroczyńska | 18 maja 2020, 06:00

W akcji #BiznesKochaBiznes zebrano prawie 1 mln zł dla Zwinnych Przedsiębiorców.

Na początku maja br. Onet ruszył z ogólnopolską inicjatywą #BiznesKochaBiznes, której celem jest wzajemna pomoc i solidarność w biznesie. Po dwóch tygodniach od startu budżet na kampanie dla Zwinnych Przedsiębiorców wynosi już blisko 1 mln zł. 

W programie #BiznesKochaBiznes klienci biura reklamy Ringier Axel Springer Polska mogą skorzystać ze specjalnej oferty i zostać Wielkimi ReklamoDawcami, pod warunkiem że w maju i czerwcu br. na swoje działania
reklamowe przeznaczą budżet w wysokości co najmniej 50 tys. zł. W ramach akcji firmy otrzymują specjalny pakiet reklamowy o wartości 25% wartości zlecenia, a kolejne 25% zasila fundusz na kampanie reklamowe dla Zwinnych Przedsiębiorców – firm dotkniętych kryzysem spowodowanym koronawirusem, które wprowadzając u siebie innowacje, walczą z ekonomicznymi konsekwencjami epidemii.

– Zainteresowanie akcją #BiznesKochaBiznes przerosło nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy dziesiątki zgłoszeń od firm, które w roli Zwinnych Przedsiębiorców chciałby przystąpić do programu. Już teraz rozpoczynamy kolejny etap akcji, czyli wybór firm, które otrzymają wsparcie. Nie zwalniamy tempa i czekamy na kolejne zgłoszenia
– dodaje Mariusz Wąsiński, CSO Ringier Axel Springer Polska.

Firmy, które zostaną darczyńcami wspierającymi promocję małych przedsiębiorstw, poza dodatkowymi 25% na kampanię otrzymają pakiet materiałów, m.in. logotyp partnera akcji, materiały do wykorzystania w social mediach, certyfikat Wielkiego ReklamoDawcy oraz inne elementy identyfikacji wizualnej.

Akcję wspierają media Ringier Axel Springer Polska. Formularz dla przedsiębiorstw dostępny jest w serwisie www.bizneskochabiznes.onet.pl.

Czytaj więcej na temat: