M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Radio Złote Przeboje próbuje muzyką zjednać słuchaczy

Katarzyna Woźniak | 20 maja 2020, 06:00

Startuje akcja "Łączy nas muzyka".

Radio Złote Przeboje (Agora) startuje z akcją "Łączy nas muzyka". Jej celem jest działanie "ku pokrzepieniu serc" słuchaczy w niełatwych czasach. Działania stacji, które mają na celu zadbanie o dobre nastroje odbiorców w czasie przedłużającej się izolacji, obejmują też konkurs z atrakcyjnymi gadżetami. Akcję "Łączy nas muzyka" wspiera kampania billboardowa i autopromocja rozgłośni.
Na billboardach promocyjnych wspierających akcję znalazły się cytaty z najpopularniejszych polskich piosenek Anity Lipnickiej, De Mono, Feel, Muńka Staszczyka z T.Love czy Krzysztofa Jaryczewskiego z Oddziału Zamkniętego.

O akcji i konkursie "Łączy nas muzyka" będą przypominać billboardy z cytatami z piosenek, które pojawiły się na nośnikach AMS w miastach nadawania Radia Złote Przeboje, a także w internecie na Onet.pl i Wp.pl. Kreacje prezentują fragmenty tekstów piosenek, znanych z anteny stacji, z podnoszącym na duchu przekazem. Działania, które potrwają od połowy do końca maja, zaplanował i przygotował dział promocji nadawcy.
Akcję "Łączy nas muzyka" i antenowy konkurs wspiera też promocja na antenie stacji, na Zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , ,