M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Clue PR i K2 Precise dla Tedee

Maciej Florek | 5 czerwca 2020, 06:00

Agencje wygrały przetargi i wprowadzają nową markę na polski rynek.

Clue PR odpowiada za działania komunikacyjne, a K2 Precise zajmie się obsługą mediową związaną z wprowadzeniem na rynek nowej polskiej marki zamków do drzwi Tedee, wspieranej przez Gerdę.

W wyniku wygranego przetargu Clue PR odpowiada za działania komunikacyjne związane z wprowadzeniem produktów Tedee na polski rynek. W zakres obowiązków agencji wchodzi obsługa w obszarach brand i product PR, w tym prowadzenie biura prasowego, pozycjonowanie eksperckie oraz influencer marketing. Agencja wspiera także niestandardowe działania promocyjne Tedee.

W wyniku wygranego przetargu agencja K2 Precise zajmie się natomiast wsparciem działań sprzedażowych. W celu dotarcia do wcześniej zdefiniowanych segmentów klientów przeprowadzone zostaną działania performance, SEM, social ads, programmatic i konsulting analityczny. W późniejszym etapie działania skupią się na aspekcie świadomościowo-wizerunkowym z możliwością rozwoju na rynki zagraniczne. K2 Precise będzie blisko współpracować z agencją K2, odpowiedzialną za kreację kampanii.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , ,