M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

McCann Worldgroup na czele rankingu Effie Index 2020

Magdalena Soroczyńska | 16 czerwca 2020, 06:00

Zwycięstwo w rankingu Effie Index 2020 to zasługa 503 nominacji i nagród, które trafiły do agencji McCann Worldgroup za kampanie zrealizowane w 2019 r.

McCann Worldgroup w tegorocznym, jubileuszowym zestawieniu Effie Index 2020 zajęło kolejny rok z rzędu pierwsze miejsce w rankingu najefektywniejszych agencji. McCann uzyskał tytuł Global Network of The Year po raz trzeci, a European Network of The Year po raz czwarty z kolei.

Effie Index to coroczny, globalny wskaźnik efektywności marketingowej identyfikujący i klasyfikujący najefektywniejsze agencje, marki oraz marketerów na całym świecie. Tworzony jest na podstawie analizy kampanii nominowanych oraz nagradzanych w konkursie Effie Awards na całym świecie.

– Zwycięstwo w rankingu Effie Index 2020 to zasługa aż 503 nominacji i nagród, które łącznie trafiły do naszych agencji na całym świecie za kampanie zrealizowane w ubiegłym roku. Udowadnia ono, że ludzie związani z McCann, bez względu na miejsce w którym pracują, to osoby pełne pasji i kreatywności, które potrafią przenieść te cechy do swojej pracy na rzecz klientów – powiedział Wojciech Borowski, prezes zarządu McCann Worldgroup.

W rankingu doceniono również najefektywniejsze marketingowo marki, wśród których znaleźli się klienci McCann Worldgroup także w Polsce: Coca-Cola, KFC, Mastercard czy L’Oréal Paris.

Czytaj więcej na temat: , , ,