M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Facebook oferuje szkolenia dla firm z sektora MŚP

Paweł Piasecki | 18 czerwca 2020, 06:00

"Boost with Facebook - Poradnik przedsiębiorcy" to baza darmowych, interaktywnych szkoleń online, które mają im pomóc w odbudowie działalności po okresie zamknięcia podczas pandemii.

Na specjalnej stronie internetowej będą regularnie publikowane webinary poświęcone rozwijaniu biznesu online, tworzeniu kreatywnych treści oraz prezentujące inspirujące przykłady skutecznego wykorzystania narzędzi cyfrowych przez polskie firmy. Pierwsze szkolenie odbędzie się 24 czerwca.

– Chcemy pokazać, jak wykorzystać potencjał internetu i darmowych narzędzi Facebooka i Instagrama. Mamy zamiar dotrzeć z praktyczną wiedzą do jak największej liczby małych i średnich firm – tłumaczy Jakub Turowski, szef zespołu ds. polityki publicznej Facebooka w Polsce.

Program szkoleń został uruchomiony w partnerstwie ze stowarzyszeniami pracodawców: Konfederacją Lewiatan, Krajową Izbą Gospodarczą, Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Siecią Przedsiębiorczych Kobiet. Patronatem honorowym objęły go Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Cyfryzacji.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , ,