M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Gwiazda "Trzynastu powodów" ambasadorką L'Oreal Paris [wideo]

( red. ) | 25 czerwca 2020, 06:00

Aktorka Katherine Langford zdobyła sławę rolą Hannah Baker w serialu Netfliksa.

Nowa międzynarodowa ambasadorka francuskiej marki L'Oreal Paris Katherine Langford oficjalnie zadebiutuje w tej roli w tegorocznej kampanii reklamowej kosmetyków Air Mascara oraz Casting Crème Gloss.

Zanim Langford, urodzona w Perth w Australii w 1996 r., rozpoczęła karierę aktorską, była pływaczką z sukcesami na szczeblu krajowym. Przełomowym momentem okazała się rola Hannah Baker w serialu „13 powodów", który Netflix zaczął emitować w 2017 r. (dotąd cztery sezony, ostatni miał premierę na początku czerwca br.). Serial stał się światowym fenomenem, zbierając świetne recenzje, m.in. za podjęcie tematu samobójstw nastolatków i ich problemów. W 2019 r. Langford wystąpiła w thrillerze „Na noże" z gwiazdorską obsadą. Na premierę na Netfliksie (17 lipca) czeka kolejny serial z jej udziałem – „Przeklęta".

– L'Oréal Paris to marka, która nie tworzy sztucznych kanonów piękna. Kibicuje wszystkim, niezależnie od ich płci, wieku, koloru skóry czy sylwetki, podkreślając, że każdy jest tego wart. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam dołączyć do tak inspirującej grupy ambasadorek: kobiet silnych, odważnych, wrażliwych jednocześnie, które zachęcają do odnalezienia pewności siebie i własnej definicji piękna – powiedziała Langford.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , ,