M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Marcin Dorociński rapuje dla Santander Banku

Maciej Burlikowski | 2 lipca 2020, 06:00

Realizacja: FCB Bridge2Fun i Propeller.

Santander Bank Polska, jeden z największych krajowych banków, rusza z kampanią reklamową, w której występuje jego nowy bohater reklam - aktor Marcin Dorociński. 

Pomysł wykorzystania Marcina Dorocińskiego w komunikacji marki banku wymyśliła agencja Red8 Advertising, ale autorem najnowszej reklamy jest agencja FCB Bridge2Fun, za realizację spotu odpowiada dom produkcyjny Propeller, a za zakup mediów - dom mediowy Starcom.

Kampania promuje konta osobiste "Konto Jakie Chcę". Spoty będę emitowane w telewizji i serwisach VoD. Towarzyszyć im będą działania content marketing i social media oraz promocje w oddziałach banku.

- Pandemia głęboko wpłynęła na życie nas wszystkich. Wspieramy naszych klientów, nie tylko poprzez umożliwianie dostępu do bezpiecznych i wygodnych rozwiązań, jak zdalne bankowanie, płatności bezgotówkowe czy realne ulgi w spłacie zobowiązań, ale też włączając się w walkę z pandemią koronawirusa, tak byśmy jak najszybciej mogli wrócić do normalności. Dlatego razem z naszymi klientami do tej pory przekazaliśmy szpitalom ponad 5 mln zł na zakup niezbędnego sprzętu - komentuje Artur Sikora, CMO w Santander Bank Polska.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,