M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Agnieszka Szlaska dołącza do agencji Communication Unlimited

Katarzyna Kacprzak | 3 lipca 2020, 06:00

Przez siedem lat była dyrektorem komunikacji i promocji w firmie reklamy zewnętrznej Clear Channel Poland.

Z początkiem sierpnia br. do zespołu agencji Communication Unlimited dołącza Agnieszka Szlaska, menedżer z wieloletnim doświadczeniem w zakresie marketingu, PR, promocji oraz budowy marek.

Agnieszka Szlaska jest związana z rynkiem mediów od ponad 20 lat. W Communication Unlimited jako head of PR odpowiadać będzie za doradztwo komunikacyjne, strategię PR klientów oraz zarządzanie relacjami z mediami. Wcześniej przez siedem lat była dyrektorem komunikacji i promocji w firmie reklamy zewnętrznej Clear Channel Poland, gdzie odpowiadała za PR, promocję firmy oraz portfolio produktów OOH i Digital OOH. Przez wiele lat związana z rynkiem prasowym. W latach 2007-2012 była dyrektorem promocji i PR Grupy Zwierciadło. Wcześniej przez kilka lat kierowała promocją segmentu pism luksusowych Wydawnictwa Bauer, odpowiadając za miesięcznik "Twój Styl" i "Pani". W latach 2003-2005 była dyrektorem marketingu AWR Wprost, tworząc strategię dla "Wprost",
"BusinessWeek", "Pani" oraz magazynów hobbystycznych. W wydawnictwie prasowym Twój Styl pracowała od 1998 r. m.in. dla magazynów "Twój Styl", "Filipinka" i"Votre Beaute". 

Czytaj więcej na temat: , , ,