M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Lidl Polska rozszerzył zarząd

Magdalena Soroczyńska | 3 lipca 2020, 06:00

Za obszar sprzedaży spółki odpowiadają trzy osoby: do Macieja Tylkowskiego i Janusza Włodarczyka dołączył Ryszard Machoj.

Zarząd Lidl Polska rozszerzył swój skład. Obecnie za obszar sprzedaży w zarządzie odpowiadają trzy osoby – do Macieja Tylkowskiego i Janusza Włodarczyka dołączył Ryszard Machoj.

Maciej Tylkowski  jest związany z Lidl Polska od 20 lat. Pracował w strukturach sprzedaży zarówno w Lidl Polska, jak i w Lidl Niemcy (kierował zespołami odpowiedzialnymi za sklepy na terenie Saksonii i Turyngii) oraz na arenie międzynarodowej. Od 14 lat jest członkiem zarządu Lidl Polska. Wprowadził i współtworzył wiele innowacyjnych projektów, m.in. system automatycznych zamówień towaru.

Janusz Włodarczyk z Lidlem w Polsce związany od 17 lat. Pracował w strukturach sprzedaży Lidl Polska, a także w strukturach międzynarodowych firmy. Od sześciu lat członek zarządu spółki w Polsce. Odpowiada za kierowanie sześcioma spółkami regionalnymi. Wdrożył wiele nowatorskich projektów, m.in. odpowiadał za wprowadzenie na polski rynek aplikacji Lidl Plus.

Ryszard Machoj od 16 lat pracuje w Lidl Polska. W latach 2017-2020 był dyrektorem ds. sprzedaży. Odpowiedzialny za kilka sprzedażowych projektów, m.in. "Kupuję, nie marnuję” – system przecen mający na celu niemarnowanie żywności czy wprowadzanie kas samoobsługowych.

Czytaj więcej na temat: , ,