M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Duże zmiany w Chillizet

Katarzyna Woźniak | 6 lipca 2020, 06:00

Stacja stawia na tematy o stylu życia i relaksującą muzykę.

Stacja Chillizet (Eurozet) ogłosiła nową ramówkę i duże zmiany w rozgłośni. Zmienią się brzmienie, oprawa dźwiękowa, liner, pojawią się nowości programowe. W ramówce będzie więcej tematów ze świata kultury, stylu życia, motoryzacji, podróży, kulinariów, nowych trendów, biznesu i ekologii. Ma nie zabraknąć również rozmów z ciekawymi gośćmi i relaksującej muzyki.
W ciągu tygodnia od 7 do 10 Dominika Biegańska poprowadzi audycję "Śniadanie do łóżka". Od 10 "Kulturowski w Chillizet" to trzygodzinne spotkanie z Rafałem Turowskim i jego kulturalnymi, podróżniczymi i muzycznymi gustami. Od 13 do 16 na "Flower Bauer w Chillizet" zaprosi Magda Bauer. Po 16 "Dagmaraton w Chillizet" poprowadzi Dagmara Kowalska. W rozkładzie tematy związane z kulturą fizyczną, tańcem, multimediami, technologiami i aktywnym stylem życia. "Same przyjemności w Chillizet" od 19 do 21, które poprowadzi Iwona Kutyna.
W każdą środę po 21 usłyszymy audycję Macieja Ulewicza "Krulewicz w Chillizet".
Weekendowe poranki poprowadzi Kuba Sito.  Będzie miał autorską audycją o biznesie, pieniądzach i gospodarce. W programie "Chillizet Business Lounge" między 8 a 10 rozmowy z ekspertami, porady i objaśnienia mechanizmów gospodarczych. W soboty od 10 do 12 na "Plac zabaw" słuchaczy zabierze Magda Bauer. Po 12 "Bryki Agaty w Chillizet" - wakacyjne spotkanie z literaturą i Agatą Passent. W soboty po 16.00, Jeremi Pedowicz zaprosi na popołudniowy magazyn ekologiczny.
Niedzielna audycja kulinarna "Chilli zjedz" od 10 do 13 Jeremi Pedowicz wraz ze słuchaczami odkryje nowe smaki, spróbuje swoich sił w kuchni i pozna najciekawsze historie gastronomiczne. Tuż po nich dwugodzinne spotkanie z Agatą Passent i twórcami literatury współczesnej w programie "Biblioteka radiowa".
Od 6 lipca Chillizet zmienia oprawę dźwiękową i wprowadza nowy liner - Chillizet. Stacja chillout. Od kilku miesięcy stopniowo zmienia się również brzmienie muzyczne. Dziś w Chillizet można usłyszeć utwory z gatunków: jazz, chill out, electronica, alternativ, synth pop czy electro pop.W planach są liczne spotknia z muzykami i koncerty na żywo z udziałem słuchaczy.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , ,