M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Marzena Suchan szefową strony głównej WP

Magdalena Soroczyńska | 23 lipca 2020, 06:00

Do Wirtualnej Polski przechodzi z Grupy Interia, gdzie była dyrektorem serwisów informacyjnych.

Od 3 sierpnia szefową strony głównej WP będzie Marzena Suchan, która do Wirtualnej Polski przechodzi z Interii. Będzie m.in. realizować strategię rozwoju i doradzać zespołowi strony głównej WP.

Do obowiązków Marzeny Suchan należeć będzie m.in. współpraca z redakcjami Wirtualnej Polski w zakresie publikacji materiałów, monitorowanie planowania treści i statystyk, dystrybucja ruchu oraz doradztwo w zakresie planowania prac zespołu Strony Głównej WP. Marzena Suchan będzie również współodpowiedzialna za prace nad kierunkami rozwoju portalu i konsultacje w zakresie produkcji kontentu.

Do Wirtualnej Polski przechodzi z Grupy Interia, gdzie była dyrektorem serwisów informacyjnych. Wcześniej przez 18 lat pracowała w Grupie RAS Polska, w której zaczynała jako redaktor prowadzący Onet Wiadomości. Następnie pełniła rolę team leadera ds. multimediów i wydawcy serwisów regionalnych. W 2013 r. została redaktor naczelną serwisów informacyjnych. Przed pracą w Onecie doświadczenie dziennikarskie zdobywała m.in. w Radiu Kraków.

Czytaj więcej na temat: , , ,