M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

BNP Paribas Polska sponsorem Kraków Green Film Festival

Magdalena Soroczyńska | 31 lipca 2020, 06:00

KGFF to międzynarodowy festiwal filmów ekologicznych.

Bank BNP Paribas Polska jest głównym sponsorem trzeciej edycji Kraków Green Film Festival, który odbędzie się w dniach 16-23 sierpnia 2020 r. KGFF to międzynarodowy festiwal filmów ekologicznych, który gromadzi produkcje z całego świata. Ideą wydarzenia jest edukacja i promowanie proekologicznych postaw poprzez film oraz dyskusje, panele i inne wydarzenia towarzyszące, o których wartość merytoryczną dba Global Compact Network Poland ONZ.

W ramach odpowiedzialności wobec środowiska naturalnego Bank BNP Paribas realizuje trzy główne zobowiązania: współpraca z klientami w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną, ograniczanie negatywnego wpływu działalności operacyjnej na środowisko naturalne oraz zwiększanie świadomości i dzielenie się dobrymi praktykami. W czerwcu br. bank dołączył do grona partnerów kampanii Zielona Wstążka #DlaPlanety. KGFF to kolejne proekologiczne wydarzenie podnoszące świadomość społeczną, które Bank BNP Paribas wspiera w bieżącym roku.

Spośród blisko tysiąca filmów z całego świata, które zgłoszono na festiwal, do konkursu głównego zostanie zakwalifikowanych około 70. 

Czytaj więcej na temat: , ,